Uber leaks: Піонери чи пірати?

Фото: Getty Images

Цього разу “великий куш” на гучному журналістському розслідуванні зірвала Guardian. У понеділок, 11 липня, британське видання опублікувало велику статтю щодо витоку 124 000 конфіденційних документів та листів компанії Uber. Судячи з цих документів, один з “єдинорогів” сучасної економіки не гребував досить суперечливими практиками у просуванні власного бізнесу.

Виток стосується періоду 2013-2017 років, коли Uber керував її співзасновник Тревіс Каланік. Сучасне керівництво Uber вже визнало, що до деяких бізнес-практик компанії у минулому можливі питання щодо закону та моралі. Але чинний CEO Дара Хосровшахі стверджує, що ці практики не відповідають новітнім цінностям Uber.

Зараз Uber є однією з найбільших у світі платформ, що надають роботу. Ринкова вартість компанії $43 млрд, кожного дня водії Uber здійснюють близько 19 млн поїздок. Проте у 2010-ті роки Uber активно просувався на міжнародні ринки Європи та Азії, зустрічаючи подекуди надзвичайно жорсткий спротив з боку державних регуляторів та конкурентів — операторів традиційних служб таксі. Згідно з опублікованими документами, відповідь Uber на цей спротив часто була на межі, або навіть за нею.

Під час запуску Uber в Індії, топ-менеджер, який відповідав за азійський ринок, закликав підлеглих зосередитись на стимулюванні зростання, навіть якщо “буде палати”. “Це звичайна частина бізнесу Uber. Приймайте хаос, це значить, що ви робите щось значуще”, – казав він. 

Хаос, який створювало просування Uber, часто виплескувався просто на вулиці. Так проникнення Uber у Францію, Бельгію, Іспанію та Італію призвело до масових страйків та заворушень. У відповідь на протести таксистів у Парижі Каланік наказав керівникам французького офісу спонукати водіїв Uber на контракції.  Згідно з опублікованими листами попри ризики вуличного насильства та бійок, Каланік закликав свою команду іти вперед: “Воно того варте, насильство гарантує успіх, цим хлопцям треба протистояти, чи не так?”.

Втім зараз його прес-секретар ставить під сумнів ці слова і каже, що Каланік ніколи не припускав, що Uber повинен використовувати насильство коштом безпеки водія. У 2015 році у Нідерландах невідомі в масках побили водіїв Uber молотками та кастетами, керівництво провело організовану кампанію з подачі заяв до поліції, цю кампанію потім використали для тиску на уряд.

Робота з урядами була одним з найбільших викликів Uber, бо їхній новаторський бізнес не міг вписатися в регуляторні рамки. Uber витрачав великі гроші на кампанії лобіювання змін у законодавство, спонсорував наукові дослідження, що доводили ефективність моделі Uber, використовував явні та приховані зв’язки з політиками та топ-чиновниками у багатьох країнах. Лобістами Uber були чинні президенти Франції Макрон та США Байден, а от Олаф Шольц, будучи мером Гамбурга не підтримав Uber, та наполіг на виплаті водіям мінімальної зарплатні. За це в опублікованій переписці його називають “справжнім коміком”.

Коли лобіювання не виходило, Uber цілком усвідомлено працював на межі закону. Керівник відділу глобальних комунікацій Uber висловився у 2014 році на тлі спроб закрити компанію в Таїланді та Індії досить відверто: “Іноді у нас виникають проблеми, тому що, ну, ми просто нелегальні”. Інший співробітник писав “ми офіційно стали піратами”.

Uber мав проблеми з державними органами у багатьох країнах, був об’єктом переслідувань поліцією та обшуків. На цей випадок у компанії існував навіть спеціальний протокол “kill switch”. Це термінове відключення обшукуваного відділення від внутрішньої мережі Uber, щоб унеможливити доступ до чутливих даних. Втім, компанія стверджує, що це цілком розповсюджена бізнес-практика погоджена з юристами, і що до Uber ніколи не було претензій щодо перешкоджання правосуддю.

То хто ж такий Uber – піонери нових технологій чи безжальні пірати? Мабуть, і те, і інше водночас. Революційні рішення складно вписуються у чинне законодавство, і якщо новатори чекатимуть змін у ньому, то нове може й не народитися. Мені добре знакома історія розвитку українського сегмента мережі Інтернет, значна частина якого з’явилася та вибухово зростала в “сірій зоні”, поза увагою регуляторів та контролерів. Значною мірою завдяки цьому ми маємо одні з найдешевших та водночас найкращих інтернет-послуг у Європі.

Звісно, потім приходить зростання та певна регуляція, “пірати” стають статечними, модус операнді змінюється. Схоже Uber цю трансформацію вже пройшов, як і тисячі відомих компаній до нього, але минуле не викреслити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.