Конкурс на найгірший проєкт у сфері транспорту та міської мобільності: «золота пробка»

🤔 Ми то дивимося навкруги, потім у соціальні мережі, потім знову навкруги – і бачимо багато дивних проєктів, що не вирішують транспортні проблеми та не сприяють розвитку сталої мобільності, а навпаки – створюють некомфортне та небезпечне середовище. Про те, що такі проєкти, як правило, не проходять транспортного моделювання взагалі мовчимо… 🤭

Та де там! Навіть елементарні формули з 80-х там також навряд чи розраховують, не кажучи вже про 4-крокові транспортні моделі, модель Відеманна чи прогнозування спровокованого попиту. І що найцікавіше – це все виставляють на красивих рендерах, глянцево, заманливо, бо інакше ж, мабуть, не продати. 🤷‍♂

Якби майбутні користувачі знали, що на них чекає у майбутньому, можливо, вони б не піддалися на маркетинг і неправду з рекламних буклетів, як гадаєте? Це, в свою чергу, можливо б підвищило попит на дійсно якісне транспортне планування. Ми з командою в це дуже віримо!

Тому ми вирішили боротися за краще майбутнє ще й таким чином і запровадили спеціальну номінацію – «Золота пробка» 🍾 за найжахливіший в плані впливу на мобільність проєкт нового будівництва.

📌 Які умови?

Це має бути ще не реалізований проєкт, концепція чи ТЕО. Будь-яке місто нашої країни! Картинки, що відображають його суть із коротким супровідним текстом про опис ймовірних проблем просимо відправляти на наш e-mail: mobility@apluss.pro із поміткою в темі «конкурс ЗП». Якщо у вас є техніко-економічні показники проєкту чи будь-які інші супровідні матеріали – будь ласка, також додавайте їх до свого листа. ☝ Важливо: це мають бути публічні матеріали, щоб не порушувати чиїсь права інтелектуальної власності чи підписки про нерозголошення!

Бажано, щоб ілюстрації відображали майбутню картину, бо переможця в якості нагороди ми хочемо змоделювати, вручивши йому не тільки відзнаку, а й розраховані параметри функціонування – час затримки, середня швидкість і т.п.

🏆 Нагородження плануємо на грудень цього року, тому дедлайн для надсилання матеріалів встановлюємо на 30.11.2020.

А долучитись до обрання найгіршого проєкту зможе кожен – голосування буде публічним і дасть змогу “підтримати” найбільш гідну цієї премії ідею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.