Дмитро Малушенко про план запуску громадського транспорту від МІУ

В Україні презентували як запускатимуть пасажирський транспорт після жорстких карантинних обмежень. От що думає з цього приводу наш колега, Дмитро Малушенко.

Не можна презентувати план, який відірваний від реальності! Відірваний від тієї класифікації яка є у законах “Про автомобільний транспорт”, “Про міський електричний транспорт”, “Про залізничний транспорт”.
Не можна Міністерству, від якого повністю залежить вихід економіки з кризи презентувати подібне!

Згідно даного плану:

1. Маршрутні таксі не будуть запущені. Більшість приміських маршрутів не буде запущено.
Що значить внутрішньообласні перевезення? – в законі такої класифікації немає. Чи ми маємо здогадуватись?

2. Етап 3 (сезонні пасажирські поїзди по Україні (за потреби) – уже сезон, а ви ще не знаєте про потребу? В чому проблема звязатись з курортними регіонами і дізнатись про стан реалізації путівок? Знову все робимо наугад?

3. У нас є пасажиропотік і правильно було б запустити увесь транспорт, щоб пасажиропотік розподілився і не було скупченння людей. Щоб економіка запрацювала. А саме Міністерство мало б допомогти перевізникам України правильно спланувати свою роботу.

Що ж передбачає даний план: “в мене особисте авто, а ви ходіть пішки або сидіть вдома”.

Я не хотів нічого писати. Але там внизу ремарочка: Експерт НВ. На мою думку, даний план нічого спільно зі словом “експерт” немає. Це більш схоже на домашню роботу восьмикласника і від цього зараз залежить вся Україна. І це жахливо.

Треба спонукати всіх працівників Міністерства Інфраструктури України їздити на громадському транспорті, хоча б місяць. Можливо тоді ситуація в цій сфері покращиться!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.