Як ініціативи відкритих даних покращують сервіс «Мобільність як послуга»

Screenshot_1

З ростом рівня заторів і їх впливу на навколишнє середовище зараз здійснюються більш активні зусилля з пошуку шляхів підвищення ефективності міських поїздок. Каталізатором для цих зміни став принцип Open Data, в якому міста надають якомога більше даних про місцевий транспорт, що дозволяє компаніям адаптувати послуги, які заповнюють прогалини в покритті мережі.

З цієї ініціативи була розроблена концепція «Мобільність як послуга». Яка в першу чергу розглядається як спосіб збільшення використання громадського транспорту і зниження трафіку на дорогах, тим самим підвищуючи якість життя громадян.

Дослідження Juniper Research показало, що доходи від використання та впровадження платформ MaaS в 2018 році зросло на 156%, а до 2023 року перевищать 123 млрд доларів і при цьому загальна кількість користувачів MaaS досягне 10 мільйонів. Також аналітики прогнозують, що економія витрат на паливо від реалізації MaaS вже в 2018 році складе 210 млн доларів.

Більш детально читайте в статті – https://www.telecomstechnews.com/news/2018/oct/19/how-open-data-initiatives-fuel-mobility-as-a-service/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.