Що нового в PTV Viswalk 11?

Реалістичніше, ніж будь-коли раніше. Представляємо вам нове покоління PTV Viswalk – з додатковими функціями і поліпшеннями, які спрощують і більш реалістично моделюють поведінку пішоходів, ніж будь-коли раніше. PTV Viswalk 11 імітує реалістичний рух між стаціонарними або транспортними засобами які рухаються повільно, розширює діапазон сходів, які можуть бути змодельовані і пропонує більш просунуті варіанти моделювання маршрутизації пішоходів на основі їх характеристик.

Особливості  PTV Viswalk 11

Транспортні засоби, включені в динамічний потенціал пішоходів

Сталася пробка, машини стоять на місці і люди йдуть між ними, щоб перетнути вулицю. Цей сценарій тепер можна реалістично моделювати за допомогою PTV Viswalk 11, де пішоходи можуть переміщатися через потік транспортних засобів, а не просто стояти на тротуарі, чекаючи дозволяючого сигналу для переходу. Той же принцип можна використовувати для поліпшення моделювання загальних просторів, де транспортні засоби та люди перетинають один і той же простір.

1

Комплексні сходи з декількома прольотами

Моделювання будівлі зі складними сходами? З PTV Viswalk 11 це не складе проблем. Програмне забезпечення охоплює широкий спектр сходів, в тому числі з кутами 90 градусів і/або сходовими клітками.

2

Рішення маршрутизації, засновані на формулах

Яка ймовірність того, що людина обійде перешкоду праворуч або ліворуч? Тепер рішення в PTV Viswalk 11 можуть ґрунтуватися на формулах, які враховують певні атрибути пішоходів або об’єктів. Простий приклад з цієї новою функцією можна вказати, що тільки люди з ростом 1,59 м або менше пройдуть через дверний проріз висотою 1,60 м. Відповідно до формули, більш високі люди обходять, уникаючи двері.

3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.