Радимо як користуватися міським транспортом у спеку

Літо, на термометрі не рідко бачимо показники за +30 градусів, а роботу чи просто необхідність їхати ще ніхто не відміняв. Звісно, якщо ви один із 4,5 з 10 киян (якщо автомобілізація Києва становить 300 автомобілів на 1000 жителів, а середня наповненість автівки 1,5 людини), що можуть їздити на автівках, то питання для вас навіть не стоїть – авто плюс кондиціонер і ви ідете як зазвичай. Проте, якщо ви хочете зекономити свої гроші та час, разом із грішми, часом і здоров’ям оточуючих, то ваш вибір – це громадський транспорт! Проте, чи безпечно ним взагалі користуватися за температури повітря +30 градусів і більше?

Коротка відповідь – так, але не завжди і не для всіх. Тепер відповідь довга, плюс невеличкі поради від нас.

Пощастило киянам та харків’янам, що мають у своєму розпорядженні підземне метро (могло б пощастити і дніпрянам, проте це окреме дискусійне питання). Справа в тому, що в тунелях під землею температура як правило стабільно комфортна. Особливо коли поїзд рухається, а вас обдуває легкий вітерець. Метром можна сміливо користуватися у будь-яку спеку! Воно надійне та здебільшого прохолодне. Проте, воно має і мінуси: в години «пік» метро може бути перевантажене, а як наслідок – набагато менш комфортне. Разом із тим, станції метро вірогідно знаходяться далеченько так від місця вашого початку та кінця переміщення. Це пов’язано із його (метро) відносно невисокою щільністю і як наслідок збільшеними нормативними радіусами пішохідного руху (в середньому 800-1200 метрів проти 500 метрів для наземного громадського транспорту). Погодьтеся: йти 1+1=2 км по спеці – це те ще задоволення. А може бути і небезпечно для здоров’я. Втім, зваживши всі нюанси маршруту, радимо все ж віддавати перевагу підземному метро.

А якщо у вашому місті метро немає? Або воно є, а ви живете на умовній Троєщині? Тоді залишаються: трамвай, тролейбус, автобус або маршрутне таксі. Що краще обрати?

Трамваї є системами близькими за своїми властивостями до метро. Це все – MRT (Mass Rapid Transit) або швидкісний громадський транспорт. Проте, наші реалії такі, що наш трамвай – це далеко не європейський трамвай. Це, як правило, старезні вагони, що дуже повільно рухаються по навіть більш старезній інфраструктурі. При цьому є великий ризик того, що внаслідок технічних несправностей ваша поїздка не завершиться і доведеться сходити десь по середині – на саму спеку.

Проте, вихід з вагону трамваю може бути навіть щастям, оскільки металева «бляшанка» без кондиціонеру може розігріватися до температури вищої, ніж за бортом. При цьому, нагадаємо, пасажири мають бути у масках. Чудовий коктейль для втрати свідомості забезпечено!

Особливо шкода водіїв старих трамвайних вагонів. Стан їх здоров’я у цій сауні може бути іншою причиною завчасного переривання вашої поїздки. Ратує їх тільки мокрий рушник та маленький вентилятор. Коротше, якщо маєте вибір – тричі подумайте про поїздку на старому трамваї у спеку.

Між автобусами і тролейбусами вибирайте те, що виглядає новішим. Це не 100% гарантії наявності працюючого кондиціонера, проте це підвищить ваші шанси. Також характерною рисою будуть закриті вікна у автобусі чи тролейбусі, що під’їжджає до зупинки у спеку.

Мабуть, при інших рівних, більший шанс отримати працюючий кондиціонер є у тролейбусах. Справа в тому, що робота кондиціонеру у дизельному автобусі означає збільшення споживання пального. А його, підприємство чи особисто водій можуть наразі економити. Економити з тією чи іншою метою, проте ціною нашого здоров’я! Тролейбус також споживає більше електроенергії, коли включає кондиціонер, проте, водію на те точно байдуже.

Її величність маршрутка – це взагалі окрема пісня! У тих точно немає кондиціонерів (в основному), а якби вони і були, то їх би не включали з метою економії. Проте їде вона швидше за тріаду трамвай, тролейбус, автобус, тому мучатися можливо доведеться трохи менше. Тим більш якщо ви будете стояти в натовпі у дверях, то на зупинках можна щоразу виходити, щоб ковтнути спекотного повітря. Мабуть, можемо порадити обов’язково запастися пляшечкою з водою для поїздок на цих авторікшах.

Можливо, ви зараз обурено скажете: «да хто за цим безладом має слідкувати взагалі?». Тут маємо погані новини: хоча рекомендована температура на робочому місці складає від 15 до 25 градусів, а оптимальна від 18 до 20 (а громадський транспорт це місце роботи водія і кондуктора), проте у таку спеку для транспортних засобів без кондиціонерів вони і близько не виконуються. Вважаєте треба покарати винних та не випускати техніку без охолоджувачів? Ну, тоді ми не дорахуємося значної долі громадського транспорту і як завжди шукатимемо порятунку у… автомобілах! Крім того, громадський транспорт – це критична інфраструктура. Особі, що нанесе такий удар по ній (заборона випуску транпороту без кондіціонування) – буде удар у відповідь. Юридичний і дуже болючий – за перевищення службових обов’язків.

На жаль, окремих норм для пасажирів ми не знайшли. Проте, навіть якщо вони і існують, то їх недотримання не призведе до жодних наслідків. До речі, це не єдиний приклад непрацюючих законів чи підзаконних актів. Яскравий приклад – це правила дорожнього руху, так?

То що робити? Знаєте, по-перше це переглянути свої поїздки у спеку. Можливо частину із них можна відкласти? Якщо наприклад вам потрібні продукти, то є молоді хлопці і дівчата із Glovo, наприклад. Або молодші за вас родичі.

По-друге, сплануйте час своєї поїздки – так щоб не у саму спеку.

По-третє, користуйтеся сервісами а-ля EasyWay, щоб не очікувати трамвай, тролейбус чи автобус на зупинці. Ви побачите свій транспортний засіб за допомогою GPS і точно сплануєте час підходу до зупинки, щоб марно не чекати під палючим сонцем.

До речі, було б класно побачити біля іконки громадського транспорту у додатку ще позначення – чи працює там кондиціонер. Технічна реалізація – простіше не буває! Зате для комфорту це +10 одразу! Гей, Київпастрансе, зробіть, а?

Четверте: споживайте більше рідини і носіть головний убор.

П’яте: навіть маючи доступ до транспорта з кондиціонуванням – будьте обережні! Бо перепади температур витримає не кожний організм.

Шосте: дочекатися, коли громадський транспорт буде у пріоритеті у міської влади і чиновники, що на нього впливають будуть ним користуватися.

Вдалих поїздок! Бережіть себе та близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.