Париж прибирає світлофори, щоб зменшити затори і підвищити безпеку руху

Париж

Сміливим кроком є те, що для зменшення заторів і підвищення безпеки дорожнього руху на вулицях Парижу ліквідовують світлофори.


Згідно публікації в The Connexion, мерією прийнято схему за якою, перехрестях зі світлофорним регулюванням будуть замінені на перехрестя з рівнозначним рухом (дати дорогу), зони з швидкістю 30 км/год (19 миль/год), кільцевий рух і навіть priorité à droite (правило пріоритету).
На дорогах, де це реалізується, це означає дати дорогу автомобілісту, що примикає з правої сторони, навіть якщо він виїжджає з менш пріоритетної (другорядної) дороги на головну. Тим не менш, ця система давно визнана як архаїчна, так як її не застосовують в багатьох випадках, наприклад на автострадах.
Мета нової схеми, полягає у тому, щоб водії більше контролювали ситуацію на дорозі, замість того, щоб просто зосередитися на сигналі світлофорів.
Anne Souyris, віце-президент Groupe Écologiste de Paris, повідомив: «Дослідження показують, що при ліквідації світлофорів на деяких перехрестях вдвічі зменшиться час очікування і кількість аварій з летальними випадками, так як водії будуть уповільнюватись».
Статистика показує, що 14 відсотків щорічних дорожньо-транспортних пригод Франції, близько 10000 відбуваються на 30000 перехресть зі світлофорним регулюванням.

Основною причиною цих аварій є перевищення швидкості, в той час як третина викликана водіями, які ігнорують червоне світло.

У середньому 150 людей втрачають свої життя і ще 1200 отримують поранення від світлофорного регулювання щороку.
Париж слідує за прикладами реалізованими в Аббевіллі, Бордо, Нанті, Руані і Тулузі зі скороченням кількості світлофорів. Оскільки ліквідація деяких світлофорних об’єктів в цих містах призвела до зниження заторів і аварій.
Sébastien Dabadie, директор департаменту інфраструктури Парижу, заявив журналістам, що світлофори вже ліквідовані з 40 перехресть, а ще 160 будуть ліквідовані до кінця 2018 року.
Він пояснив зміну безпеки руху на дорогах, додавши : «Перехрестя – єдина система в Правилах дорожнього руху, де пішохід не має права пріоритету».
Безпека пішоходів також була покращена в Парижі, завдяки запровадженням центральних островців і припіднятих переходів.

Джерело: https://www.aol.co.uk/cars/2017/02/14/paris-removes-traffic-lights-to-fix-congestion-and-improve-safety/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.